Analna Ekstaza i inne zabawy

Analna Ekstaza i inne zabawy

Byłam zawsze otwarta na nowe doświadczenia i eksperymenty seksualne. W tym samym duchu podchodził też mój partner, Piotr. Od dawna marzyliśmy o próbie seksu analnego, więc pewnego wieczora, gdy leżeliśmy w łóżku, zapytałam go: „Może spróbujemy w końcu seksu analnego?”. Piotr ucieszył się z mojej propozycji i zgodził się natychmiast. Przed rozpoczęciem naszej zabawy, poszliśmy do sklepu, aby kupić odpowiedni preparat. Wybraliśmy smar żelowo-wodny, który idealnie nadawał się do penetracji analnej. Po powrocie do domu, zaczęliśmy przygotowywać się do naszego pierwszego seksu analnego.

sex randki

Piotr rozpoczął dotykać czule moje ciało, począwszy od piersi, przez brzuch aż do pupy. Delikatnie przesunął palec do otworu odbytu, co wywoływało w moim ciele nowe i przyjemne odczucia. Gdy poczułam się pewniej, wprowadził palec do środka, rozluźniając mi mięśnie odbytu. To było dla mnie nowe, ale przyjemne doznanie. Następnie, Piotr zdjął spodenki i wsadził powoli swojego kutasa w moją nawilżoną drugą dziurkę, jego kutas w moim tyłku sprawiał mi dużo przyjemności. Czułam, jak moje ciało staje się coraz bardziej rozpalone, a każde jego pchnięcie było intensywniejsze niż poprzednie. Aaaah, tak! Tak, tak! – krzyczałam, gdy Piotr głęboko wdzierał się w mnie, a jego kutas masował wnętrze mojej dupki. Piotr kontynuował pieprzenie analnego otworka, zmieniając tempo i siłę swoich pchnięć. Kiedy zaczęłam się spinać i krzyczeć od ekstazy, Piotr także miał orgazm i spuścił się w moim odbycie zalewając moją dupkę sporą ilością spermy. Wyczerpani, upadliśmy na łóżko, całując się i tuląc do siebie.

Nasza nowa zabawa strasznie się nam spodobała i wiedzieliśmy że na tym się nie skończy. Po kilku tygodniach, postanowiliśmy spróbować kolejnego eksperymentu – masażu prostaty. Piotr poprosił, abym wprowadziła palec do jego odbytu i delikatnie naciskała na prostatę. Zrobiłam to jednocześnie, zacząłem masturbować go, czułam jak jego kutas staje się coraz twardszy. Kiedy doszedł i wystrzelił salwą spermy mocniejszą niż kiedykolwiek widziałam, resztki spermy spłynęły po moje dłonie. Bardzo nam się spodobały te eksperymenty, ale chcieliśmy czegoś więcej. Piotr wiele razy fantazjował o seksie w trójkącie w którym dołącza się jeszcze jeden mężczyzna a ja za to o pissingu. Uwielbiałam patrzeć jak mężczyzna oddaje mocz. Postanowiliśmy połączyć te obie fantazje w jedną. Zaprosiliśmy do nas Marka którego poznaliśmy jakiś czas temu, który miał spełnić nasze fantazję.

Rozpoczęliśmy sex trójkąt, w którym Piotr penetrował mnie od tyłu, a ja za pomocą rąk masturbowałam Marka, co jakiś czas brałam jego kutasa do ust i za każdym pchnięciem od tyłu Piotra kutas Marka wchodził głębiej w moje gardło. Gdy ja i Piotr byliśmy bliscy orgazmów, Marek zaczął sikać mi w twarz, a ja trzymając jego kutasa w dłoni spijałam jego mocz. Mocz ściekał po moich piersiach i twarzy był wszędzie, ale wcale mi to nie przeszkadzało a wręcz podniecało. Piotr w tym czasie wystrzelił spermą na moją dupę. Poczułam jak ciepła sperma spływa po moim rowku. Marek również szybko doszedł, ledwo opróżnił pęcherz na mnie a już po chwili tryskał spermą zalewając nią moją twarz. Byłam cała w spermie i w moczu. To doświadczenie było naprawdę wyjątkowe i nie zapominam go do dziś. Poczułam się wolna, pozbywając się wszelkich zahamowań. Wszyscy mieliśmy wspaniałe orgazmy i wiedzieliśmy że powtórzymy to jeszcze nie raz a nasze fantazję będą coraz bardziej rozwijały się. Odtąd, Piotr, Marek i ja spotykamy się regularnie, aby spełnić swoje najskrytsze pragnienia. Nasze relacje są pełne namiętności i eksperymentów, a my jesteśmy zadowoleni ze wspólnych doświadczeń.

sex telefon

Dodaj komentarz