Rzeczy, na które liczy każda kobieta w trakcie seksu.

Rzeczy, na które liczy każda kobieta w trakcie seksu.

Jesteśmy różni, kobiety i mężczyźni na wiele spraw patrzą w inny sposób również i na te łóżkowe. Jednak nie tylko płeć ma znaczenie ludzie tych samej płci też różnią się znacznie w swoich seksualnych upodobaniach, ale są rzeczy, które pragnie każda kobieta w seksie. Nam wydają się najistotniejsze cztery z nich na które liczy każda kobieta w trakcie seksu.

Gry wstępnej

Gra wstępna to istotny element uprawiania seksu a mężczyźni często ją wręcz ignorują, osiągniesz więcej, jeżeli skupisz się na grze wstępnej, więc nie dąż od razu do stosunku a rozpalaj partnerkę powoli. Nie będziesz tego żałował.

Partnera nie będącego egoistą

Nie bądź egoistą i nie myśl tylko o swojej przyjemności, dawaj z siebie więcej a na pewno będzie to odwzajemnione. Czerp przyjemność z dawania przyjemności partnerce.

Bezpieczeństwa

Dbaj o zabezpieczenia i bądź odpowiedzialny. Sex bez ryzyka to znacznie lepszy sex i komfort dla twojej partnerki.

Rozmowy

Rozmawiaj o seksie ze swoją partnerka co jej się podoba a co nie. Przyjmuj sugestie i sam również bądź szczery co do swoich oczekiwań czasie Waszych igraszek. Nie każdy umie rozmawiać o seksie i ten temat go krępuje, ale takie rozmowy na pewno poprawia jakość Waszego życia erotycznego.

sex telefon

Dodaj komentarz