Sex Opowiadania – Chętne Laski

Sex Opowiadania

Chętne laski.

Od lat kumpluję się z parka lesbijek, są wesołe i bardzo otwarte i nie ukrywają swoich preferencji ani przed znajomymi, ani rodziną. Często umawialiśmy się na wieczory przy winie, żeby pogadać i pożartować. Czuły się przy mnie naturalnie i nie raz się obściskiwały czy żartem prowokowały sprowadzając tematy w kierunku seksu. Chętnie też opowiadały o swoich ekscesach bez skrępowania na luzie. Były 100% lesbijkami co nawet było dość interesujące, dowiadywałem się wiele o ich „świecie”. Sobotnie spotkanie wyglądało na takie jak zawsze.opowiadania erotyczne
Umówiliśmy się u mnie już dość późnym wieczorem, dziewczyny przyniosły jakieś wino ja zrobiłem późną kolację. Przyszły już lekko wstawione, po drodze spotkały jakiś znajomych i wpadły na szybkie piwo. Gosia i Daria, bo tak miały na imię zachowywały się głośno i zaczepnie w stosunku do siebie. Co chwile wybuchała mała kłótnia a za chwilę całuski i przeprosiny, ewidentnie było widać, że przyszły raczej nie po jednym szybkim piwku jak twierdziły, ale chyba po kliku i to bardzo mocnych.

sex randki

Blog Erotyczny

Zjedliśmy kolację i popijaliśmy powoli wino jednak one były coraz bardziej kłótliwe w stosunku do siebie. „Kłótnia kochanków” – pomyślałem żartobliwie, bo cała sytuacja mnie bawiła tak naprawdę ignorowały mnie pochłonięte dyskusjami, kto co, kiedy zrobił źle i która będzie miała lepsze życie jak odejdzie od drugiej. Sytuacja z boku bardzo komiczna i w końcu się skończyło, jak można się spodziewać Gosia rozpłakała się nie wytrzymując ataku Darii. Nie wiem czy bardziej płakał alkohol czy jednak tak mocno przejęła się kłótnią.
Daria chyba poczuła się winna i zaczęła pocałunkami przepraszać Gośkę. Zaczęło się od niewinnych pocałunków, które po chwili stały się bardzo namiętne. Po chwili ręka Gośki znalazła się pod bluzką Darii i po minucie zaczęły zdejmować z siebie bluzki.
To ja idę do kuchni, chyba przeszkadzam – powiedziałem żartobliwie, ale byłem zaskoczony i trochę speszony takim obrotem sprawy
Gośka na chwile przestała masować już nagie piersi Darii i spojrzała na mnie mówiąc zdecydowanie – zostań.

Ok – odpowiedziałem.

opowiadania erotyczne

Przyglądałem się dalej rozwojowi wypadków, siedząc naprzeciwko nich na fotelu a one siedziały na sofie a raczej w tej chwili nie siedziały tylko „miętoliły” się nawzajem.
Dziewczyny były najwyraźniej chętne do dalszych igraszek mimo mojej obecności. Bo po chwili były już nago. Gosia zaczęła wsuwać paluszki w cipkę Darii ta pojękiwała z rozkoszy. Widok był bardzo podniecający, ale trochę krępujący nie widziałem, czy mam spoglądać otwarcie czy zerkać ukradkiem udając, że oglądam TV. Oglądałem ich nagie ciała bardzo apetyczne i nieskrępowane, co chwile któraś z nich obracała się tyłeczkiem w moja stronę ukazując swoją jędrną dupkę.
Dziewczyny ciągle lizały się nawzajem, drażniły językiem swoje dupki, ale też co chwile z uśmiechem zerkały na mnie jak by z ciekawości przyglądając się jak zareaguję. Siedziałem twardo udając, że bardziej mnie interesuje pity kieliszek wina niż ich akrobacje.

Tani sex telefon

Jednak one nadal nie przestawały, zachowywały się coraz bardziej dziko, Gosia, która raczej rządziła w tym związku robiła Darii placówkę bardzo ostro i szybko a po chwili wsuwała jej palec w odbyt. Darii to bardzo pasowało jęczała jeszcze głośniej. Dziewczyny były tak rozochocone i chętne, że dla mnie atmosfera stała się zbyt gorąca.
Dziewczyny tu ziemia – powiedziałem głośno.
Dajcie spokój – mam swoją wytrzymałość na takie widoki. To sadyzm – dodałem

Przerwały natychmiast, widać jak emocje im szybko opadły.
Ale wiesz, że my z facetami nie – powiedziała Gosia
Wiem, wiem fajnie było popatrzeć, ale jak chcecie się bawić to do sypialni są granice męskiej wytrzymałości.

Dwie chętne dziewczyny i nagie to więcej niż prowokacja.
No tak – potwierdziły prawie równocześnie.
Ale prowokować facetów to my lubimy – dodała Daria
No właśnie widzę dziewczyny, ale ja idę pod zimny prysznic.
No my też już lecimy – odparła Gosia
I zaczęły się szybko ubierać i dopijały kieliszki wina.
Ale podobało się? – spytała Daria.
Można tak powiedzieć – odpowiedziałem niechętnie.
Zaśmiały się na głos.
No to pa wpadniemy niebawem ok?
Jasne – odpowiedziałem, zamykając za nimi drzwi.
Dobra a teraz pod zimny prysznic, rany!

Co za gorące i chętne laski – pomyślałem, no ale lesbijki, jak pech to pech.

seks telefon


sex telefon