Pierwszy raz – sex analny.

Pierwszy raz

sex opowiadanie

Byli zgraną parą lubiącą nowe przygody i dobry sex. Bardzo cenili sobie intymność. Często organizowali sobie prywatne wieczory i poranki. Pilnowali, by nikt nie zakłócał ich spokoju i planów. Wiele przeszli więc cieszyli się życiem i sobą. Każdego dnia odkrywali swoje sekrety i pragnienia. Nie chcieli, by ich związek pokonała zwykła codzienność, ciągłe problemy i dążenie do sukcesu. Na to ostatnie akurat nie mogli oboje narzekać. Każdy rok to coraz większy sukces zawodowy.
Po ciężkich dwóch miesiącach wybrali się na kilka dni w góry, by trochę oderwać się od rzeczywistości. Z racji na wykonywane zawody nie mogli pozwolić sobie na zmęczenie. Ona była wziętą prawniczką, a on chirurgiem. Kiedy tylko dotarli na miejsce odświeżyli się i poszli na spacer. Wrócili późnym wieczorem zmęczeni, szczęśliwi i głodni. Nie poszli więc do pokoju tylko od razu na kolację, którą zjedli z wielkim apetytem. Po niej wypili po lampce wina i poszli do pokoju.

sex randki

Darmowe Filmy Porno

Kiedy tylko przekroczyli jego próg bez słów zaczęli pieszczoty. Całowała go zachłannie i namiętnie, jakby robiła to pierwszy raz. On w tym czasie sprawnie pozbył się jej sukienki i stanika. Zacisnął swoje silne dłonie na jej piersiach. Nie pomyślał, że mógł sprawiać jej ból. Ściskał je mocno. Od czasu do czasu przygryzał twardniejące sutki. Trzymał ją bardzo blisko siebie tak, by mogła dokładnie poczuć jego twardniejące przyrodzenie.
Wiedzieli, że ich ciała są odpowiednio przygotowane do dalszej zabawy. Zsunął z niej jedwabne majteczki i przenieśli się na łóżko. Położyła się wygodnie. Wyglądała bardzo podniecająco, szczególnie dlatego, że delikatnie rozchylała nogi ukazując swoją dokładnie wydepilowaną muszelkę. Podniósł jej nogi do góry i zbliżył usta do mokrej szparki. Postanowił ją jeszcze bardziej rozgrzać, lizał ją dokładnie i szybko, była bardzo apetyczna. Wsuwał język głęboko i spijał soczki z jej wnętrza.
Opuścił jej nogi i pochylił się nad nią. Miała obfite piersi, które wykorzystał do dalszej zabawy. Włożył kutasa między nie i zaczął się ruszać. Kiedy miła penisa przy brodzie starała się sięgnąć go językiem, jednak nie za każdym razem było to możliwe, był zbyt szybki. To była nowa forma seksu. Nie podejrzewała, że czeka ją jeszcze jedna tego wieczoru.

Blog bardzo Erotyczny

Ich oddechy z każdą chwilą były szybsze. Przerwał posuwanie piersi, wziął penisa w rękę i skierował go w stronę cipki. Lekko wysunęła biodra, penis zagłębiał się powoli w mokrą dziurkę. Nadszedł czas na ostrzejsze ruchy, wbił go do końca i zaczął rytmicznie posuwać. Wchodził do końca. Jego dłonie ugniatały jędrne piersi, masował twarde z podniecenia sutki. Zdecydowanie zwiększył tempo, wbijał się w jej wnętrze z pełną mocą. Wypełniał ją całą, czuła wyraźnie każdy najmniejszy ruch. Jej ciało falowało przy jego pchnięciach. Jego jądra obijały się o gorącą szparkę.
Położył się na nią i sprawnym ruchem obrócił się tak, że leżała na jego brzuchu. Natychmiast przejęła inicjatywę, przyjęła odpowiednią pozycję i zaczęła go ujeżdżać.

Była w swoim żywiole, rozkoszowała się każdą chwilę. Przyspieszała i zwalniała, tak na zmianę. Starała się, by był w niej cały, chciała go czuć w sobie, mieć go najgłębiej, jak się tylko da. Dał jej kilka klapsów, położył dłonie na jej pupie i rozchylił pośladki. Sięgnął tubkę z żelem i wysmarował dokładnie jej drugą dziurkę. Przycisnął ją do siebie i ponownie się obrócił, znowu był na niej. Zwinnie zmienił szparki. Chciał wejść jednym ruchem, ale nie udało mu się, nie wszedł cały. Na dodatek sprawił jej ból. Wbiła paznokcie w jego plecy. Mimo tego nie przestawał, poruszał się w jej wnętrzu. Było zdecydowanie ciaśniej niż w pochwie. Po dłuższej chwili jego ruchy zaczęły sprawiać jej przyjemność. Z twarzy zniknął ból, a pojawiła się przyjemność. Było to dla niej nowe doznanie. Położył dłonie na jej biodrach i zwiększył tempo, penetrował ją głębiej i głębiej.

Czuła, że dochodzi, nie liczyło się dla niej nic poza przyjemnością. Znał jej ciało i zachowanie, więc wiedział, że już jej niewiele brakuje do przeżycia pełnej rozkoszy. Położył całą dłoń na jej kroczu i zaczął delikatnie je masować. Robił to z wielką dokładnością i przyjemnością, nie skupiał się tylko na łechtaczce. Z jej ust wydobyły się odgłosy zadowolenia a po chwili poczuła mocne skurcze, jej oddech był rwany, a jęki głośne. Fala gorąca zalała jej ciało. On też dłużej nie wytrzymał. Jej pupę zalała spora ilość ciepłej spermy. Wysunął się z niej i podał ręcznik, który położyła sobie pod jędrną pupę.

gorący sex telefon
gorący sex telefon
sex telefon

1 komentarz do “Pierwszy raz – sex analny.”

Dodaj komentarz