Seans filmowy

Seans filmowy – sex opowiadanie

Kiedy planowałem wraz ze swoja przyjaciółką wspólny seans filmowy rzadko kiedy kończył się on na oglądaniu filmu do końca, najczęściej już w pierwszej godzinie filmu zaczynaliśmy uprawiać sex.

 Każde nasze spotkania które kończyły się seksem był za każdym razem coraz bardziej wyuzdane i coraz bardziej odkrywaliśmy przed sobą co nas tak naprawdę kręci.

Darie tym razem wydawało się że tak mocno zainteresował ją film że leżąc obok mnie nawet nie bardzo reagowała na moje otarcia sterczącym kutasem po jej jędrnej pupie a to zawsze na nią działało. Jednak tym razem była bardziej skupiona na filmie niż na erotycznej zabawie.

W końcu odpuściłem i również skupiłem się na filmie odsuwając się od niej trochę, jednak to Darii nie do końca się spodobało bo sama wypięła w moją stronę tyłek ocierając się z własnej inicjatywy o moje krocze.

– Wsadź mi – powiedziała

Jednak ja nie zrealizowałem jej prośby od razu, najpierw zszedłem niżej i dłuższą chwile zająłem się jej ładną pizdeczką ale nie tylko… mój język również drażnił jej drugi otworek co jej się bardzo spodobało. Kiedy poczułem że jej soki wręcz z niej ciekną, wszedłem w nią.

Leżała na boku tyłem do mnie spoglądając na film a ja za nią przylgnąłem do niej mocno, wsadzając jej kutasa w cipke. Delikatnymi ruchami zacząłem ją penetrować, starając wsadzać kutasa jak najgłębiej, ale też jak najwięcej go wyciągać tak aby prawie z jej cipki wysunął się cały kutas.

– Uwielbiam jak mnie ruchasz! – powiedziała podnieconym głosem

Przyspieszyłem, coraz szybciej wsuwając kutasa do jej wnętrza, Ona pojękiwała cicho aż w końcu odwróciła głowę w moją stronę, pocałowała mnie i powiedziała „wsadź mi w dupę”

– Jesteś pewna?

– Wyruchaj mnie w dupę…

Pośliniłem mocno jej drugą dziurkę i lekko wsunąłem palec który bez problemu wszedł w jej dupkę. Po chwili delikatnie zacząłem wsuwać kutasa do jej dupki, naciskając delikatnie na jej otworek który po chwili mnie wpuścił do środka.

Było w niej zajebiście ciasno i przyjemnie. Pieprzyłem ją w dupę dłuższą chwilę i delikatnie ale wiedziałem po paru minutach że mogę zrobić to ostrzej i mocniej, Daria była tak rozluźniona że mogłem sobie na to pozwolić. Daria sięgnęła dłonią do swojej cipki i zaczęła się masturbować, ja w tym czasie penetrowałem kutasem jej tyłek. Nie trwało to długo bo po paru minutach miała zajebisty orgazm.

Kiedy wyszedłem z niej Ona bez żadnych zahamowani wzięła mojego kutasa do ust i zaczęła go obciągać. To było zajebiste uczucie przed chwila pieprzyłem jej tyłek a teraz Ona wylizywała mi kutasa ale nie skończyła na tym… co mogło mi wystarczyć żeby zalać jej twarz spermą…

Zeszła niżej a jej język trafił do mojej dziurki, lizała mi tyłek wciskając język do dziury głęboko jak tylko mogła. Wziąłem kutasa do ręki i zacząłem walić sobie spoglądając jak penetruje moja dupę. Nie wytrzymałem długo ten rimming był tak zajebisty że wystrzeliłem salwą spermy. Już dawno nie pamiętałem aż tak ostrego orgazmu. Po wszystkim położyliśmy się obok siebie śmiejąc się głośno, byliśmy zrelaksowani i szczęśliwi. To był zajebisty seks ale wiedziałem na pewno że z Dariom on jeszcze będzie lepszy…. I zaskoczymy siebie wieloma wyuzdanymi i perwersyjnymi akcjami.

sex telefon

Dodaj komentarz