Powrót koleżanki

Powrót koleżanki – sex opowiadanie

Kiedy moja koleżanka wracała z długiej delegacji zawsze można było być pewnym, że będzie libacja z dużą ilością alkoholu. Zawsze tak odreagowywała stres i chyba po prostu lubiła sporo wypić. Po powrocie wpadła tylko do mnie i zaciągnęła mnie praktycznie od razu do znajomych. Mieszkali dosłownie kilka kroków od mojego domu. Spotkanie zaczęło się dość wcześnie więc i skończyło w miarę o normalnej godzinie, czyli ok północy. Sporo wypiliśmy, ale nie na tyle żeby nie móc trafić do mojego mieszkania. Olka miała spać u mnie więc skierowaliśmy się lekko chwiejnym korkiem do domu.

sex randki

Kiedy tam dotarliśmy Olka zaproponowała, żeby jeszcze wypić po jednym piwie, wydawało mi się, że to już przesada ale otworzyłem nam piwa i położyliśmy się na łóżku w mojej sypialni.

No cóż… my dwoje po alkoholu raczej zawsze kończyliśmy w jeden sposób, czyli ostrym rżnięciem. I tak było tym razem, najpierw lekkie pocałunki a już po chwili lizałem jej cipkę leżąc między jej nogami a następnie leżałem na niej pieprząc ją przez długie minuty. Zupełnie nam odeszła ochota na piwo wypiliśmy po jednym łyku i tyle, seks był znacznie ciekawszy od alkoholu. W końcu wypięła tyłek a ja wszedłem w nią od tyłu, cicho pojękiwała, kiedy mój kutas znikał w jej wąskiej cipce. Naprawdę jej cipkę ma wąską i bardzo ładną, miło było na nią patrzeć jak też na jej seksowny tyłek. Zabawa trwała dobre 3 godziny aż w końcu alkohol, sen i zmęczenie wygrał z nami i po prostu zasnęliśmy.  Nie powiem, że w trakcie, ale prawie:)

Gdy obudziłem się nad ranem i potarłem dłonią o jej nagi tyłek ocierający się o moje krocze Ola obudziła się i powiedziała cicho „zerżnij mnie, ale delikatnie”. Położyliśmy się na boku i wsunąłem kutasa w jej mokre wnętrze, bo od razu była mocno podniecona.  Delikatnie pieprzyłem ją moim fiutem wkładając go wolno, ale i głęboko. Kiedy ta pozycja znudziła się nam położyliśmy się na boku w ten sposób, że ja lizałem jej cipke a ona mojego kutasa. Bawiliśmy się tak długo liżąc się nawzajem.  Lizałem jej obie dziurki wkładając głęboko język raz w jedną a raz w drugą. Ona rewanżowała się obciągając mi kutasa, ale też lizała chętne mojej jajka i drażniła językiem mój tyłek co było ekstremalnie podniecające, bo jej język lekko wciskał się w moją dziurkę. Po jakimś czasie ponownie leżałem na niej delikatnie pieprząc ją w cipkę aż w końcu mieliśmy dość tej zabawy, bo zmęczenie nadal brało górę. Wyszedłem z niej kucając nad jej twarzą a ona zaczęła mi obciągać kutasa, kiedy już nie mogłem się opanować wiedząc, że wystrzelę skierowałem kutasa na jej piersi i po chwili moja sperma ściekała po jej ciele. Kiedy wytarłem Olkę z mojego nasienia ponownie padliśmy na łóżko i zasnęliśmy. Rano podsumowywałem nockę wyszło mi, że spaliśmy 3 godziny a co najmniej 5 uprawialiśmy sex.  Po tej nocy mieliśmy sporo luk w pamięci oboje, ale i tak nocka była całkiem udana.

Więcej sex opowiadań:

https://chetne.pl/category/opowiadania-erotyczne/

sex telefon

Dodaj komentarz